بازاریابی ویدیویی

توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ بینابرند
همین حالا شروع کنید

بازاریابی ویدیویی امروزه به سرعت در حال پیدا کردن جایگاه خود در معرفی سریع و تاثیرگذار برندها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ است. برای داشتن یک بازاریابی ویدیویی مطلوب باید ابتدا کانالهای ارائه آن را شناسایی کنید و سپس سناریو و پیام خود را به شکلی جذاب و نوآورانه به گروه مخاطب خود ارائه نمایید.

بازاریابی ویدیویی با اهداف گوناگونی انجام می شود از جمله برندینگ، افزایش فروش، بالابردن محبوبیت در جامعه هدف، معرفی غیرمستقیم از طریق انتشار ویدیوهای آموزشی یا سرگرم کننده و دهها هدف دیگر که همگی باید توسط یک تیم حرفه ای ساخته و پرداخته و در نهایت منتشر شوند.

تولید ویدیوهای آموزشی، تیزرهای تبلیغاتی، موشن گرافیک یا خلق ویدیوهایی جذاب و پرانرژی با استفاده از تکنیکهای روز را به متخصصین بینابرند بسپارید.

Play
ویدیو مارکتینگ

تولید و انتشار ویدیوهای ورزشی هیجانی

بینابرند از یک سو بواسطه همکاری تنگاتنگ با مجموعه های قدرتمند اشتراک گذاری و تولید محتوای ویدیویی داخلی و همچنین قدرت رسانه ای بالا در شبکه های اجتماعی و ارتباطی نظیر اینستاگرام و تلگرام و از سویی دیگر با در اختیار داشتن تیمی منحصربفرد از ورزشکاران کارآزموده، ستاره ها و اعجوبه های نمایشهای ماجراجویانه به همراه کادری مجرب از تصویربرداران و کارگردانان مستندساز ورزشی، تولید و انتشار فیلمهای اکستریم اسپورت و بازاریابی ویدیویی را به برندهای پیشرو پیشنهاد می دهد.
ارسال یک پیام