تبلیغات در شبکه های اجتماعی

توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ بینابرند
همین حالا شروع کنید

تبلیغات در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی تخصص بینابرند است. پروژه ها و کمپین های شاخصی برای برندها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ انجام داده ایم. هدفگذاری آگاهانه، طراحی و اجرای کمپین، تولید محتوای خلاق، ارتباط نزدیک با گروه مخاطبان موفقیت شما را در این راه تضمین می کند. از شما دعوت می کنیم برای گرفتن بهترین بازخورد ممکن با ما همراه شوید.

تبلیغات در اینستاگرام

بینابرند با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب بازاریابی و برندینگ، تاکنون صدها کمپین تبلیغاتی شاخص در شبکه اجتماعی اینستاگرام برای شرکتها و برندهای صاحبنام اجرا کرده است. هدف ما صرفا افزایش هوادار و فالوور صفحه هواداری شما در اینستاگرام نیست. ما با توجه به نوع مخاطبان و اهداف شما، پیام و سناریوی تبلیغاتی را طراحی می کنیم و در جامعه ای بزرگ آن را بصورتی جذاب منتشر می کنیم.

تبلیغات در تلگرام

میلیونها ایرانی روزانه ساعات زیادی از وقت خود را در تلگرام صرف می کنند، پس این فرصت طلایی را  برای حضور در این پیام رسان فوق العاده از دست ندهید. هدف ما صرفا افزایش اعضای کانال شما و گرفتن بازدید در تلگرام نیست. ما با توجه به نوع مخاطبان و اهداف شما، پیام و سناریوی تبلیغاتی را طراحی می کنیم و در جامعه ای بزرگ آن را بصورتی جذاب منتشر می کنیم.

با ما در مورد پروژه خود صحبت کنید

برای پایه ریزی یا گسترش کسب و کار خود در فضای آنلاین نیاز به مشاوره دارید؟

چرا بینابرند یک انتخاب آگاهانه است؟

بینابرند با رویکرد و نگرش علمی در بازاریابی و برندینگ، افتخار دارد به عنوان یکی از مجموعه های پیشرو در بازاریابی دیجیتال، صدها کمپین تبلیغاتی موفق در رسانه های آنلاین برای برندها و کسب و کارهای مطرح ایرانی اجرا کرده است و از این طریق گامهای بزرگی در راستای اعتلای صنعت و تولیدات ایرانی برداشته است.

اجرای پروژه های موفق و بزرگ
دارای مجوز کانون تبلیغات مجازی
طراحی کمپین های خلاق
همکاری با چهره های محبوب
رویکرد و نگرش علمی در بازاریابی
شبکه ای از صفحات برتر اینستاگرام

پروژه های تبلیغات در اینستاگرام

متخصصین بینابرند پروژه های متعددی را برای اعتلای کسب و کارها و برندهای شناخته شده ایرانی انجام داده اند، با برخی از این پروژه ها آشنا شوید:

تبلیغات در اینستاگرام برای چینی زرین
مشاهده پروژه
تبلیغات در اینستاگرام برای مسابقه اعجوبه ها
مشاهده پروژه
تبلیغات در اینستاگرام برای الی گشت
مشاهده پروژه
تبلیغات در اینستاگرام برای مایکروتل
مشاهده پروژه
تبلیغات در اینستاگرام برای ال جی
مشاهده پروژه
تبلیغات در اینستاگرام برای کاله
مشاهده پروژه
تبلیغات در اینستاگرام برای فیلم سینمایی من و شارمین
مشاهده پروژه
تبلیغات در اینستاگرام برای ام جی
مشاهده پروژه
تبلیغات در اینستاگرام برای نمایشگاه بین المللی پوشاک
مشاهده پروژه
ارسال یک پیام