بینابرند برای موفقیت شما برنامه دارد. هدف ما صرفا افزایش اعضای کانال هواداری شما در پیام رسان ها نیست. ما با توجه به نوع مخاطبان و اهداف شما، پیام و سناریوی تبلیغاتی را طراحی می کنیم و در جامعه ای بزرگ آن را بصورتی جذاب منتشر می کنیم. اما این تازه آغاز راهست.

1.انتخاب پکیج تبلیغاتی
در قدم اول یکی از پکیج های تبلیغاتی را با توجه به بودجه و هدف خود برگزیده و به ما سفارش دهید. اگر نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید.
2.ایجاد کمپین تبلیغاتی
در قدم دوم، مشاوران خبره ما با توجه به موضوع کسب و کار، اهداف و گروه مخاطب شما، کانالهای برتر را با پیام و سناریویی جذاب برای انتشار در پیام رسانها به شما پیشنهاد می دهند.
3.کنترل و بهبود مستمر کمپین
در قدم آخر، ما اجرای دقیق و منظم تبلیغات شما را در پیام رسانها کنترل می کنیم و برای بهبود اثربخشی آن به شما کمک می کنیم تا بهترین بازدهی را از تبلیغات داشته باشید.

تکمیل فرم سفارش تبلیغات در پیام رسان ها

با ما در مورد پروژه خود صحبت کنید

آیا در انتخاب پکیج مناسب مردد هستید؟ برای پایه ریزی یا گسترش کسب و کار خود در فضای آنلاین نیاز به مشاوره دارید؟

تبلیغات در کانال های برتر

بینابرند بزرگترین شبکه از کانالهای برتر را با موضوعات گوناگون در اختیار دارد. کانالهای بی کیفیت در شبکه ما جایی ندارند. ما برای صنوف و برندهای مختلف کمپین های موفقی اجرا کرده ایم و با توجه به گروه مخاطب، نوع کسب و کار و هدفتان، بهترین صفحات را در قالب یک مدیا پلن مشخص به شما پیشنهاد می دهیم.

پس از اینکه مدیا پلن به تایید شما رسید، کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام آغاز می شود.

ارسال یک پیام