سفارش پکیجهای تبلیغات در اینستاگرام

کار را به متخصصین باتجربه بینابرند بسپارید

بینابرند برای موفقیت شما برنامه دارد. هدف ما صرفا افزایش هوادار و فالوور صفحه هواداری شما در اینستاگرام نیست. ما با توجه به نوع مخاطبان و اهداف شما، پیام و سناریوی تبلیغاتی را طراحی می کنیم و در جامعه ای بزرگ آن را بصورتی جذاب منتشر می کنیم. اما این تازه آغاز راهست.

1.انتخاب پکیج تبلیغاتی
در قدم اول یکی از پکیج های تبلیغاتی را با توجه به بودجه و هدف خود برگزیده و به ما سفارش دهید. اگر نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید.
2.ایجاد کمپین تبلیغاتی
در قدم دوم، مشاوران خبره ما با توجه به موضوع کسب و کار، اهداف و گروه مخاطب شما، صفحات برتر را با پیام و سناریویی جذاب برای انتشار در اینستاگرام به شما پیشنهاد می دهند.
3.کنترل و بهبود مستمر کمپین
در قدم آخر، ما اجرای دقیق و منظم تبلیغات شما را در اینستاگرام کنترل می کنیم و برای بهبود اثربخشی آن به شما کمک می کنیم تا بهترین بازدهی را از تبلیغات داشته باشید.

سفارش تبلیغات در اینستاگرام

با ما در مورد پروژه خود صحبت کنید

آیا در انتخاب پکیج مناسب مردد هستید؟ برای پایه ریزی یا گسترش کسب و کار خود در فضای آنلاین نیاز به مشاوره دارید؟

تبلیغات در صفحات برتر اینستاگرام

بینابرند بزرگترین شبکه از صفحات برتر اینستاگرام را با موضوعات گوناگون در اختیار دارد. صفحات بی کیفیت در شبکه ما جایی ندارند. ما برای صنوف و برندهای مختلف کمپین های موفقی اجرا کرده ایم و با توجه به گروه مخاطب، نوع کسب و کار و هدفتان، بهترین صفحات را در قالب یک مدیا پلن مشخص به شما پیشنهاد می دهیم.

پس از اینکه مدیا پلن به تایید شما رسید، کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام آغاز می شود.

ارسال یک پیام