بازاریابی اینترنتی

توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ بینابرند
همین حالا شروع کنید

خدمات بازاریابی اینترنتی

با خدمات بازاریابی اینترنتی بینابرند، مخاطبان خود را در رسانه های آنلاین بیابید، جذب کنید و به مشتری وفادار خود تبدیل کنید.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

تبلیغات در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی تخصص بینابرند است. پروژه ها و کمپین های شاخصی برای برندها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ انجام داده ایم. هدفگذاری آگاهانه، طراحی و اجرای کمپین، تولید محتوای خلاق، ارتباط نزدیک با گروه مخاطبان موفقیت شما را در این راه تضمین می کند. از شما دعوت می کنیم برای گرفتن بهترین بازخورد ممکن با ما همراه شوید.

بهینه سازی سایت در موتور جستجو

برای اینکه به صدر نتایج جستجو برسید و به سهولت مشتریان جدیدی را جذب کنید، توجه داشته باشید که بهینه سازی سایت برای موتور جستجو SEO را باید از روز نخست و شروع پروژه طراحی وب سایت جدی بگیرید. تدوین استراتژی محتوایی، کپی رایتینگ و نگارش متون تجاری روی وب سایت خود را به متخصصین بینابرند بسپارید و در کوتاهترین زمان بهترین نتیجه را بگیرید.

بازاریابی ویدیویی

ویدیو مارکتینگ به سرعت در حال پیدا کردن جایگاه خود در معرفی سریع و تاثیرگذار برندها و کسب و کارهاست. برای داشتن یک بازاریابی ویدیویی موفق، ابتدا باید کانالهای ارائه آن را شناخته و سپس پیامتان را با سناریویی جذاب و نوآورانه به گروه مخاطب خود ارائه نمایید. استفاده از موشن گرافیک یا خلق ویدیویی جذاب و پرانرژی را به بینابرند بسپارید.

تبلیغات بنری و کلیکی

تبلیغات بنری در سایتهای پربازدید و تبلیغات کلیکی PPC در رسانه های آنلاین زمانی برای شما کارساز است که سناریو و پیام تبلیغاتی را با توجه به هویت برند، اهداف کمپین و نوع مخاطبان طراحی کرده و رسانه ها و جایگاههای با کیفیت را با بودجه مناسب انتخاب نمایید. بینابرند با تجربه طراحی و اجرای دهها کمپین شاخص، شما را در این راه یاری می کند.

با ما در مورد پروژه خود صحبت کنید

برای پایه ریزی یا گسترش کسب و کار خود در فضای آنلاین نیاز به مشاوره دارید؟

چرا بینابرند یک انتخاب آگاهانه است؟

بینابرند با رویکرد و نگرش علمی در بازاریابی و برندینگ، افتخار دارد به عنوان یکی از مجموعه های پیشرو در بازاریابی دیجیتال، صدها کمپین تبلیغاتی موفق در رسانه های آنلاین برای برندها و کسب و کارهای مطرح ایرانی اجرا کرده است و از این طریق گامهای بزرگی در راستای اعتلای صنعت و تولیدات ایرانی برداشته است.

اجرای پروژه های موفق و بزرگ
طراحی کمپین های خلاق
رویکرد و نگرش علمی در بازاریابی

به جمع مشتریان ما بپیوندید

قدردان اعتمادتان هستیم
ارسال یک پیام